Salon Arayın...

Salonumu Nasıl Yönetirim ?

Yönetici panelinize giriş yaparak salonunuzu istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Resimdede görüldüğü üzere 'Randevu Oluştur' butonuna tıkladığınızda müşteriniz için salonunuzdan kendiniz bir online randevu oluşturabilirsiniz. Yaklaşan randevuları görebilir , randevu isteklerinizi görebilir ve onaylayabilirsiniz.

Anasayfa'nın alt kısmında bulunan 'Uygun Saatleri Yönet' kısmında randevu kabul edebilir olabildiğiniz saatleri düzenleyebilirsiniz. Hemen yanındaki Salon Logosu kısmından salonunuzun logosunu istediğiniz zaman değiştirip düzenleyebilirsiniz.

'Uygun Saatleri Yönet' kısmındaki tarihi ve personelinizin ismini seçtikten sonra 'Yönet' tuşuna bastığınızda karşınıza resimdeki gibi bir pencere açılacaktır. Buradan müsait olduğunuz saatleri gösterebilir, meşgul olduğunuz saatleride kapatabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra müşteriniz saatine göre online randevusunu alabilecektir..

Menümüzde bulunan 'Salonum' butonuna tıklayarak Salon Bilgileri'nizi oluşturabilirsiniz . Salon arama kısmında bu bilgiler kullanılacaktır.

Bu resmimizde ise 'Hizmetler' kısmına geldiğinizde 'Hizmet Ekle' butonunuza basarak kuaför salonunuzun hizmetlerini , fiyatlarını tek tek ekleyebilirsiniz . Örn; Saç kesimi , sakal kesimi vb..

Stybul farkıyla müşterinize adisyon oluşturabilir , personellerinizin muhasebesini dahi tutabilirsiniz.

Bu resmimizde ise Personel kısmından Personelim açılır penceresini seçtiğimizde personel detaylarına ulaşabilirsiniz . Örneğin personelin profilini görebilirsiniz. Eğer işten çıkma durumu söz konusu olduysa müşterileriniz için randevu alınmasını iptal etmek için personelinizin kısmındaki 'İşten Çıkar' butonuna basarak personelinizi salonunuzdan silebilirsiniz..

'Randevular' kısmında bütün randevularınızı yönetebilirsiniz. Anasayfada da görüntülediğiniz üzere yaklaşan randevularınızı görebilip onay veya red isteği yapabilirsiniz. Onay bekleyen müşterilerinizi görebilirsiniz. Ek olarak da müşterinize kendiniz bi online randevu verebilirsiniz.

'Müşteriler' kısmında ise 'Detay' butonuna basarak sizden randevu alan müşterilerinizin profilini görebilirsiniz.

Müşterinin profil kısmında ise hangi gün hangi saat randevu aldığını görebilirsiniz. Bununlada yetinmeyip verdiğiniz hizmetin ne olduğunu ve fiyatının ne olduğu bilgisene dahi ulaşabilirsiniz..


Stybul Moda ve Kişisel Bakım Hizmetleri

Moda ve Kişisel Bakım ile alakalı aradığınız her şeyi en uygun şekilde bulabileceğiniz bir uygulamadır.

Stybul © 2018-2021. Hayatı kolaylaştırmak için tutkuyla üretildi. Bir rihef. projesidir.