Salon Arayın...

Randevu Sistemi Nasıl Çalışır

Kuaför Salonumdan Nasıl Online Randevu Alabilirim

Bulduğunuz veya seçtiğiniz kuaförünüzden online randevu almak için öncelikle kuaförünüzün sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Ardından açılan pencerenin alt kısımından 'Randevu Al' butonuna basınız.

Randevu Al butonuna tıkladığınızdan sonra karşınıza resimdeki gibi bir pencere açılacaktır. Bu pencerede kuaförünüzün hangi tarihde randevu verebildiğini , hangi personelden randevu istediğinizi , hizmetini ve saatlerini görebilirsiniz.

Personel seçiniz'e bastığınızda kuaförünüzde çalışan personelleri görmektesiniz. İstediğiniz personelin üstüne basıp devam edebilirsiniz.

Hizmet Seç butonuna bastığınızda ise kuaförünüzün hangi hizmetleri verdiğini görebilmektesiniz. Hangi işlemi yaptırmak istiyorsanız onu seçerek devam edebilirsiniz.

Saat Seç'e tıklayarak salonunuz hangi saatler meşgul olduğunu , hangi saatlerde ise randevu alınabilir olduğunu görmektesiniz. Hangi saatte randevu istiyorsanız üstüne basarak işleminize devam edebilirsiniz..

Sıradaki işlem kuaförünüzden online randevu almak için son işlemdir. 'Oluştur' butonuna tıklayarak randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Randevunuz oluşturulmuştur. Bu işlemleri uyguladıktan sonra kuaförünüze bir mesaj gidecektir . Eğer kuaförünüz işlemi onaylarsa sizin telefonunuza sms ile bilgilendirme otomatik olarak ulaşacaktır.


Stybul Moda ve Kişisel Bakım Hizmetleri

Moda ve Kişisel Bakım ile alakalı aradığınız her şeyi en uygun şekilde bulabileceğiniz bir uygulamadır.

Stybul © 2018-2021. Hayatı kolaylaştırmak için tutkuyla üretildi. Bir rihef. projesidir.